» Kilka słów o placówce

KILKA SŁÓW O ŻŁOBKU

Żłobek jest instytucją prowadzącą działalność opiekuńczą, wychowawczą i edukacyjną skierowaną dla najmłodszych dzieci. Pobyt w naszym żłobku zapewnia dzieciom pozytywne doświadczenia, a ich Rodzicom poczucie bezpieczeństwa. Żłobek „Bayerek” jest miejscem, gdzie każde dziecko poczuje się beztrosko, szczęśliwie i komfortowo. Zapewniamy najmłodszym opiekę w warunkach bytowych zbliżonych do warunków domowych. Dla naszej placówki najważniejsze jest to, by dziecko wprowadzane było w świat który go otacza.
Żłobek mieści się w nowoczesnym budynku, który spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. W celu utrzymania czystości I higieny osobistej na najwyższym poziomie w budynku znajdują się dwie przestrzenne sale, łazienki z małymi ubikacjami, umywalkami I prysznicem Natomiast dla starszych dzieci żłobkowych dostępne są również nocniki, które wdrażają do procesu odpieluchowywania. Sale wyposażone są w specjalistyczne urządzenia wentylacyjne oraz klimatyzację. Budynek jest także monitorowany. Dostęp do kamer pozwala Rodzicom w każdej chwili spojrzeć, czym aktualnie zajmują się ich pociechy.
Jednym z ważniejszych aspektów funkcjonowania naszej placówki jest współpraca z rodzicami. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz sugestie z Państwa strony. Współpraca opiekunów z dzieckiem oraz ich rodzicami wpływa bowiem na szeroko rozumianą edukację dziecka.